Premium Magnets

Produkowane przez nas płaskie magnesy reklamowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy szukają ciekawej propozycji na tani i masowy gadżet reklamowy. Jednak wielu z nich zainteresowanych jest wykonaniem bardziej ekskluzywnej wersji tego produktu. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i włączyliśmy do naszej oferty magnesy Premium wyróżniające się szczególną estetyką wykonania i niebanalnym wyglądem.

Materiały wykorzystywane do produkcji to wysokiej jakości tworzywa sztuczne, których połączenie z folią magnetyczną daje ciekawy efekt i sprawia, że magnes reklamowy może również służyć promocji ekskluzywnych produktów i usług.

Premium Magnets

Nadruk na tworzywie charakteryzuje się odpornością, wytrzymałością i trwałością koloru. Nasze bogate doświadczenie i odpowiedni park maszynowy pozwalają na drukowanie na materiałach o różnych grubościach. W porównaniu ze „zwykłym” magnesem płaskim produkt ten jest sztywniejszy i bardziej „elegancki”. Magnesy Premium możemy wykorzystać również w produkcji notesów magnetycznych, dzięki czemu zyskują one dodatkowy walor estetyczny.

Dla klientów szukających produktu o większej grubości przygotowaliśmy magnesy w wersji „sandwich” – pomiędzy warstwami folii magnetycznej i zadrukowanego tworzywa sztucznego znajduje się dodatkowa warstwa pianki zapewniająca produktowi odpowiednią grubość przy zachowaniu pewnej elastyczności.