Materiały POS to szeroka gama nośników reklamowych znajdujących zastosowanie w promocji marki, produktu lub usługi bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Jest to jedna z najskuteczniejszych i najszybciej docierających do klienta form reklamy. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę takich właśnie produktów.

Materiały POS

Jako firma poligraficzna z wieloletnim bogatym doświadczeniem i nowoczesnym parkiem maszynowym oferujemy naszym klientom obsługę w zakresie produkcji POS-ów, specjalizując się zwłaszcza w produkcji materiałów drukowanych na tworzywach sztucznych oraz w produkcji wydruków soczewkowych na lenticularze. Wydruki takie pozwalają na osiągnięcie efektów niedostępnych w innych technikach dając dodatkowe możliwości prezentacji produktu. Efekty głębi i animacje w połączeniu z ciekawą grafiką gwarantują skupienie uwagi klienta na określonym artykule i zainteresowanie promowanym towarem na półce. Kształty, formaty i techniki druku dostosowujemy zawsze do potrzeb i oczekiwań klienta a cechą nadrzędną jest dbałość o estetykę, jakość wykonania i funkcjonalność. Akcesoria POS znajdujące się w naszej ofercie z pewnością przyciągną uwagę konsumenta i pozwolą zwiększyć sprzedaż.

Do najpopularniejszych produktów z tej grupy możemy zaliczyć m.in.: wobblery, shelf stoppery, shelf linery, toppery, hangery oraz wszelkiego rodzaju zawieszki.