Multistick

Pragniemy przedstawić Państwu NOWOŚĆ na rynku artykułów reklamowych - samoprzylepne emblematy MULTISTICK.

W zależności od potrzeb i przeznaczenia mogą być wykonywane z różnych materiałów (tworzywa sztuczne różnej grubości, folie, papier syntetyczny) a ich innowacyjność polega na zastosowaniu specjalnego kleju pozwalającego na wielokrotne przyklejanie i odklejanie do praktycznie dowolnego, czystego, nawet lekko chropowatego podłoża. Doskonale nadają się zatem do stosowania na takich powierzchniach jak metal, szkło, tworzywa sztuczne, ceramika, drewno i skóra. Przy odklejaniu nie brudzą i rzadko pozostawiają jakiekolwiek ślady. Jest to możliwe dzięki budowie będącej owocem najnowszej inżynierii materiałowej. Warstwa kleju jest tak mocno związana z nośnikiem, że przy odklejaniu naklejki nie odrywa się od niej i nie brudzi podłoża. Pozwala to w konsekwencji na łatwe usunięcie emblematu i ewentualne ponowne wykorzystanie w innym miejscu.

Emblematy MULTISTICK z powodzeniem mogą zastępować folie adhezyjne, których zastosowanie ogranicza się jedynie do idealnie gładkich powierzchni. Są więc doskonałym materiałem do wykonywania emblematów informacyjnych, ostrzegawczych, reklamowych i oznakowań na sprzęcie RTV i AGD, przy okazji pełniąc rolę zabezpieczającą powierzchnię (np. ekranów telewizorów, monitorów, laptopów, telefonów komórkowych, pralek, lodówek, kuchenek mikrofalowych itp.). Również folie elektrostatyczne nie wytrzymują konkurencji z emblematami MULTISTICK, które mają od nich nieporównywalnie większą siłę przyczepności i znacznie szersze możliwości stosowania. Emblematy MULTISTICK są idealnym nośnikiem akcji reklamowych, których adresatem są dzieci. Właściwości materiału a zwłaszcza możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania bez pozostawiania zabrudzeń na praktycznie dowolnej powierzchni sprawia, że nadają się one do tego celu znacznie lepiej niż emblematy wykonane na klasycznych foliach samoprzylepnych.

Niska cena, niewielka waga, krótki czas realizacji nawet wielomilionowych nakładów, możliwość jednostkowego pakowania czynią z emblematów MULTISTCK idealny materiał na inserty dołączane do produktów lub wydawnictw prasowych. Unikalne właściwości fizyczne otwierają przed emblematami MULTISTICK nowe rynki, na których dotychczasowe emblematy (folie samoprzylepne, folie adhezyjne, folie elektrostatyczne czy emblematy magnetyczne) ze względu na swoje ograniczenia nie mogły być powszechnie stosowane lub ich stosowanie było bardzo kłopotliwe (problem pozostawiania śladów kleju). Przykładem może być rynek producentów mebli, naczyń szklanych i ceramicznych czy wyrobów skórzanych. Również kampanie reklamowe realizowane w punktach sprzedaży detalicznej, centrach handlowych, aptekach czy środkach komunikacji będą łatwiejsze i tańsze do przeprowadzenia (brak obaw właścicieli związanych z przywróceniem powierzchni do stanu pierwotnego, szybkość montażu i demontażu, brak kosztów związanych z myciem czy czyszczeniem podłoża).

Produkty MULTISTICK mogą być zadrukowywane sitodrukiem, offsetem i drukiem cyfrowym. Później mogą być wycinane lub sztancowane na praktycznie dowolny kształt. Na życzenie klienta pakujemy je jednostkowo w foliowe saszetki z atestem spożywczym.