Beermat Print

Praktycznie każdy poranek rozpoczyna się od kubka gorącej kawy lub herbaty. Później w ciągu dnia często sięgamy też po inne napoje - soki, napoje orzeźwiające czy piwo.

Produkowane przez naszą firmę podkładki pod szklankę czy kubek to użyteczne materiały reklamowe stwarzające możliwość zaistnienia w świadomości klienta w domu, miejscu pracy, kawiarni czy pubie. Do ich produkcji wykorzystujemy specjalistyczną tekturę „beermat” charakteryzującą się wysokim współczynnikiem spulchnienia czemu podkładki zawdzięczają swoją dużą chłonność. Materiał zachowuje sztywność i kształt nawet po wchłonięciu płynu w ilości 300% wagi podkładki.

Beermat Print

Podkładki BeermatPrint chronią blat przed porysowaniem, zabrudzeniem i zalaniem. Zapewniają doskonałą izolację termiczną (co jest szczególnie ważne w przypadku podkładek pod gorące napoje) oraz stanowią zabezpieczenie antypoślizgowe.

W tej technologii wykonujemy również podkładki na biurko, duże maty śniadaniowe i podkładki dla gastronomii. Możemy je wykonać w praktycznie dowolnym kształcie i rozmiarze. Na życzenie klienta pakujemy je jednostkowo w atestowane foliowe woreczki.